lv

Ugunsdzēsības ūdens tvertnes 

Ugunsdrošības sistēma 

Ugunsdzēsības ūdens tvertnēs uzglabātais ūdens tiek izmantots ugunsgrēka gadījumā.

Ugunsdzēsības ūdens tvertnes ir horizontālas pazemes būves, ko izmanto ugunsgrēka gadījumam paredzētā ūdens uzglabāšanai. Tās izgatavo no HelCor caurulēm, un tās var aprīkot ar vairāku veidu sūkņiem vai iesūknēšanas sistēmu. Tās var uzstādīt agresīvā vidē un izmantot līdz pat 100 gadiem. Mūsu ugunsdzēsības ūdens tvertnes ir ekonomisks un videi draudzīgs risinājums, kas atbilst ES standartiem un ietver tehniskos rasējumus.

Sazināties ar mums
Helmuts Lejnieks

Tvertņu risinājumu projektu vadītājs
 +371 26 144 102
helmuts.lejnieks@viacon.lv

Funkcijas un priekšrocības 

Rentabli

Tvertņu nelielais svars nozīmē, ka nav nepieciešama smagā tehnika, tas samazina pārvadāšanas un uzstādīšanas izmaksas. Montāžai ir nepieciešama parastu strādnieku komanda ar tikai vienu uzraugu, tas ļauj ietaupīt darbaspēka izmaksas. Visbeidzot, uzstādīšanas laiks ir mazs un nelieliem objektiem var aizņemt tikai dažas dienas. 

Ilgs kalpošanas laiks

Tvertnes ir izgatavotas no karsti cinkota tērauda. Izturīgais materiāls un optimālā konstrukcija garantē līdz pat 100 gadu kalpošanas ilgumu. Caurules ir viegli pieejamas manuālai pārbaudei, un tām nav nepieciešama īpaša apkope, izņemot virsmas atjaunošanu. 

Daudzpusīgi risinājumi

Atkarībā no izvēlētās vietas ugunsdzēsības ūdens rezervuārus var uzstādīt zaļajā zonā, zem brauktuves vai ēkā. Ugunsdzēsības tvertnes var izgatavot pēc klienta pieprasījuma, uzstādot sūkņus, spiediena vai iesūknēšanas cauruļvadu. Tās var izgatavot līdz pat 4 metru diametrā un praktiski neierobežotā garumā. 

Videi draudzīgs risinājums

Tērauds ir 100 % atkārtoti izmantojams, un tā ražošanas laikā rodas maz CO2 emisiju un ir mazs dabas resursu patēriņš. Ātra uzstādīšana nozīmē minimālus traucējumus vietējā teritorijā.

Garantēta kvalitāte

Īstenošana vienmēr tiek veikta saskaņā ar visiem tehniskajiem noteikumiem. Mūsu profesionāļi pārrauga procesu jau plānošanas posmā un nodrošina, ka tiek izpildītas visas jūsu prasības. 

Pielietojumi
 • Rūpnīcas

 • Noliktavas 

 • Lielveikali 

 • Loģistikas centri

 • Lidostas

Request a quote or brochure

  Vai esat iecerējis kādu projektu? 

  Sazināties ar mums

  FAQ’s

  This is text that will be here so that it looks nicer. something

  How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

  They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

  Sazināties ar mums 

  Sazinieties ar savu vietējo pārstāvi!

  Sazināties ar mums