lv

Mūsu risinājumi

Plaša un konkurētspējīga būvizstrādājumu līnija tiltu un caurteku, ģeotehniskās un lietusūdens infrastruktūras jomā

Spēcīga konceptuālā inženierija, kas nepārtraukti uzlabo pašreizējos būvizstrādājumus un izgudro jaunus risinājumuss

Pētniecība kopā ar vadošajām universitātēm, kas ir radījusi daudzas revolucionāras idejas

Izcila projektu inženierija, kas rada pielāgotus un konkurētspējīgus risinājumus klientu problēmām

Starptautiska grupas kompetence ar mūsdienīgiem resursiem apvienojumā ar vietējiem inženiertehniskajiem risinājumiem, kas ir tuvu mūsu tirgiem un galvenajiem klientiem

Ar vairāk nekā 35 gadu pieredzi inženierzinībā mēs piedāvājam specializētus pasaules klases tiltu un caurteku risinājumus un būvizstrādājumus, kas ir stipri un izturīgi, rentabli un ilgtspējīgi. 

Mūsu piedāvājumā ietilpst caurteku, tiltu, viaduktu, pārceltuvju, pārbrauktuvju, savvaļas dzīvnieku pāreju, tuneļu u. c. būvniecība, rekonstrukcija un pārklāšana, ko izmanto infrastruktūras savienojumu un šķērsojumu izveidei.

Mūsu jaunākie ģeotehniskie risinājumi un būvizstrādājumi palīdz atrisināt visus jautājumus ģeotehniskās inženierijas jomā. 

Mūsu risinājumi ir dažādi – no grunts nostiprināšanas līdz atkritumu poligoniem un daudzi citi. Mēs piedāvājam daudzveidīgus risinājumus un materiālus, kas ietver ģeosintētiku, ģeotekstilu, ģeorežģus, ģeomembrānas, gabionus, atbalsta sienas utt. 

Pateicoties mūsu pierādītajām tehniskajām un inženiertehniskajām zināšanām, ViaCon lietusūdeņu risinājumi un būvizstrādājumi ir izstrādāti, lai risinātu lietusūdeņu apsaimniekošanas problēmas. 

Mūsu piedāvājums aptver risinājumus, sākot no lietusūdeņu uzkrāšanas un infiltrācijas, ugunsdzēsības ūdeņu aizturēšanas līdz naftas un smilšu atdalīšanai.