lv

Uzkrāšanas tvertnes 

Lietus notekūdeņu akumulācijas sistēmas 

Akumulācijas tvertnes uzkrāj lietus ūdeni un novada to kanalizācijas tīklā

Uzkrāšanas tvertnes tiek izmantotas, lai uz laiku uzkrātu lielu daudzumu lietus ūdens un novadītu to esošajā kanalizācijas tīklā vai dabiskajā vidē. Tās ir ļoti svarīgas klimata pārmaiņu izraisītā sausuma un nokrišņu daudzuma palielināšanās radīto problēmu risināšanai. Lai gan bruģētas virsmas nevar absorbēt un uzglabāt ūdeni, uzkrāšanas tvertnes var savākt un aizvadīt ūdeni no rūpnieciskām un dzīvojamām teritorijām, piemēram, autostāvvietām, noliktavām un lielveikaliem, tādējādi pasargājot īpašumu no bojājumiem un vienlaikus sniedzot pozitīvu ieguldījumu videi. Tās ir izgatavotas no augstas izturības gofrētām tērauda caurulēm HelCor, kas ir vieglas, stipras un izturīgas. Ir pierādījies, ka uzkrāšanas tvertnes ir ekonomisks un videi draudzīgs risinājums lietus ūdens aizturēšanai.

Sazināties ar mums
Helmuts Lejnieks

Tvertņu risinājumu projektu vadītājs
 +371 26 144 102
helmuts.lejnieks@viacon.lv

Funkcijas un priekšrocības 

Rentabli

Tvertņu caurules ir īpaši vieglas, un uz vietas nav nepieciešama smagā tehnika. Abi faktori nodrošina ekonomisku pārvadāšanu un uzstādīšanu. Attiecībā uz darbaspēka izmaksām montāžai pietiek ar parastu strādnieku komandu un tikai vienu pieredzējušu vadītāju. Uzstādīšanas process ir ātrs un apjoma ziņā nelieliem pielietojumiem var aizņemt tikai vienu dienu. 

Izturība agresīvā vidē

Šo tvertņu ilgmūžību nodrošina augstas stiprības tērauds, aizsardzība pret koroziju un vienkārša konstrukcija. Konstrukcijas ir izturīgas, un tām nav nepieciešama slodzes sadales plāksne. Uzstādīšana ir iespējama gan zemā, gan augstā temperatūrā. 

Ilgs kalpošanas laiks

HelCor konstrukciju tērauds ir aizsargāts pret koroziju, izmantojot karsto cinkošanu. Tas ir izturīgs un ilgmūžīgs materiāls, kas nodrošina līdz pat 100 gadu kalpošanas ilgumu.  

Videi draudzīgs

CO2 emisijas, enerģijas un ūdens patēriņš tērauda ražošanā ir diezgan neliels. Tērauds ir arī videi draudzīgs, jo tas ir 100 % atkārtoti lietojams. Ja lietus ūdens tiek savākts pareizā veidā, arī to var izmantot atkārtoti. Visbeidzot, tērauda vieglums (salīdzinājumā ar tradicionālajiem betona risinājumiem) nozīmē ātru cauruļu uzstādīšanu un minimālu teritorijas piesārņojumu.

Garantēta kvalitāte

Mūsu ekspertu komanda pārrauga visu projekta ciklu – no plānošanas līdz pilnīgai īstenošanai. Risinājums tiek īstenots atbilstoši visiem tehniskajiem noteikumiem un augstas kvalitātes projekta prasībām.  

Pielietojumi
 • Autostāvvietas

 • Noliktavas

 • Lielveikali

 • Loģistikas centri

 • Ceļi

 • Parki

 • Skolas

 • Mājokļi

Request a quote or brochure

  Vai esat iecerējis kādu projektu?

  Sazināties ar mums

  FAQ’s

  This is text that will be here so that it looks nicer. something

  How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

  They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

  Sazināties ar mums 

  Sazinieties ar savu vietējo pārstāvi!

  Sazināties ar mums