lv

Infiltrācijas tvertnes 

Lietus ūdens infiltrācijas sistēmas 

Infiltrācijas tvertnes kontrolē lietus ūdens novadīšanu gruntsūdeņos

Infiltrācijas tvertnes tiek izmantotas, lai uz laiku uzkrātu ievērojamu daudzumu lietus ūdens un infiltrētu to zemē. Turpinoties klimata pārmaiņām un palielinoties nokrišņu daudzumam, tās kļūst absolūti nepieciešamas, lai risinātu plūdu problēmu. Tās ir lieliski piemērotas rūpnieciskām un dzīvojamām teritorijām, kur augsne ir irdena un pieļauj infiltrāciju. Tvertnes ir izgatavotas no HelCor spirālveida gofrētām caurulēm, kas ir pazīstamas ar savu izturību, pielāgojamību un ilgmūžību.

Sazināties ar mums
Helmuts Lejnieks

Tvertņu risinājumu projektu vadītājs
 +371 26 144 102
helmuts.lejnieks@viacon.lv

Funkcijas un priekšrocības 

Mazs uzstādīšanas laiks

Tvertnes ir vieglas un vienkārši lietojamas. Tās tiek ātri montētas sekcijās, to izdara pastāvīgo strādnieku komanda un viens vadītājs. Veiksmīgai uzstādīšanai ir nepieciešami tikai pamata darbarīki un vieglā tehnika. Tas ļauj ietaupīt transportēšanas, darbaspēka un uzstādīšanas izmaksas. 

Izturīgas ekstrēmās vidēs

Uzstādīšanu var veikt gan zemā, gan augstā temperatūrā. Tvertnes ir izgatavotas no augstas stiprības gofrēta tērauda ar optimālu konstrukciju, lai izturētu lielas slodzes. Tvertnes var arī izgatavot pārklātas ar īpašu plēvi, lai palielinātu aizsardzību pret koroziju īpaši agresīvā vidē. 

Ilgs kalpošanas laiks

Tvertņu apkopei nav nepieciešams īpašs aprīkojums. Paredzamais konstrukciju kalpošanas laiks ir līdz 100 gadiem.

Videi draudzīgs risinājums

Tērauds ir atkārtoti izmantojams materiāls, kura ražošanā ir salīdzinoši maz CO2 emisiju un mazs resursu patēriņš. Arī tvertnēs savāktais lietus ūdens ir atkārtoti izmantojams, ja tas ir pareizi savākts. Turklāt ātra uzstādīšana nozīmē minimālus vides traucējumus. 

Garantēta kvalitāte

Mūsu eksperti jums palīdzēs visos projekta posmos. ViaCon nodrošina, ka risinājums ir pareizi plānots, izstrādāts un īstenots saskaņā ar vietējiem noteikumiem un klienta prasībām. 

Pielietojumi
 • Autostāvvietas

 • Noliktavas

 • Lielveikali

 • Loģistikas centri

 • Ceļi

 • Parki

Request a quote or brochure

  Vai esat iecerējis kādu projektu? 

  Sazināties ar mums

  FAQ’s

  This is text that will be here so that it looks nicer. something

  How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

  They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

  Sazināties ar mums 

  Sazinieties ar savu vietējo pārstāvi!

  Sazināties ar mums