lv

Pecor Quattro 

Plastmasas caurules kanalizācijas sistēmām 

Pecor Quattro ir dubultsienu PP caurules ar ūdens necaurlaidīgiem savienojumiem

Pecor Quattro ir plastmasas caurules, ko plaši izmanto kanalizācijas sistēmās vai caurtekās. Tās ir izgatavotas no polipropilēna ar diametru līdz 1 metram. To ārējā siena ir gofrēta, lai nodrošinātu augstu gredzena stingrību, bet iekšējā siena ir gluda, lai garantētu optimālus plūsmas apstākļus. Tās ir īpaši vieglas, ekonomiski transportējamas un viegli uzstādāmas. Ražošanas process ir ļoti precīzs, un tas ļauj izgatavot vienāda izmēra caurules ar ļoti ciešiem savienotājelementiem. Tās ir arī labi pazīstamas ar savu karstumizturību, rentabilitāti un mobilitāti.

Sazināties ar mums
Elmārs Vaskis

Projektu vadītājs. Caurules, ceļu būves materiāli.
+371 29 466 423
elmars.vaskis@viacon.lv

Dzintars Ruša

Projektu vadītājs. Ģeosintētiskie materiāli u.c.
+371 28 456 773
dzintars.rusa@viacon.lv

Download Catalogue

Funkcijas un priekšrocības 

Rentablas un mobilas

Pecor Quattro caurules ir īpaši vieglas, tas ievērojami samazina transportēšanas un montāžas izmaksas. Tās var piegādāt uz attālākiem reģioniem, kur nav iespējams transportēt smago betonu. Montāžai nepieciešamais aprīkojums ietver tikai vienkāršas un vieglas iekārtas. Turklāt plastmasa ir lētāks materiāls nekā betons.  

Optimāls dizains

Caurules sastāv no divām sienām, kur ārējā siena ir gofrēta, lai nodrošinātu augstu SN 8 gredzena stingrību, bet iekšējā siena ir gluda, lai nodrošinātu optimālus plūsmas apstākļus. Tās var izturēt visu veidu ceļa vai dzelzceļa radītās kustīgās slodzes.  

Izturīgas agresīvā vidē

Caurules ir izgatavotas no plastmasas, tāpēc tās ir izturīgas pret koroziju. Polipropilēnu raksturo arī augsta karstumizturība (darba temperatūra līdz 93 °C, īstermiņā līdz 110 °C), mazs virsmas raupjums un ļoti augsta nodilumizturība. Cauruļu kalpošanas laiks ir vairāk nekā 100 gadi. 

Viegli remontējamas

Ja caurules ir strukturāli bojātas, tās var viegli salabot. Sākotnējai konstrukcijai ir iespējams pievienot līkumus vai piemetināt papildu cauruli. Pat ja sākotnējā konstrukcija ir desmitiem gadu veca, to nebūs problēmu salabot, atšķirībā no betona caurulēm, kur šis process būtu daudz sarežģītāks.  

Videi draudzīgs

Pecor Quattro caurules ir videi draudzīgs risinājums, jo tās ir ilgmūžīgas, nesatur toksīnus un tām nav nepieciešama apkope.  

Pielietojumi
 • Ceļu un dzelzceļa caurtekas  

 • Ekoloģiskās pārejas (dzīvniekiem)  

 • Mežsaimniecības caurtekas  

 • Esošo veco caurteku pārbūve  

 • Ventilācijas sistēma  

 • Agroventilācija 

 • Kanalizācijas akas 

Īpašības
 • Diametri: no 0,3 līdz 1,4 m 

 • Materiāls: augsta blīvuma polietilēns (HDPE) 

 • Darba temperatūras diapazons: no -30 °C līdz +75 °C 

 • Gredzena stingrība: līdz SN 8 

Request a quote or brochure

  Vai esat iecerējis kādu projektu? 

  Sazināties ar mums

  FAQ’s

  This is text that will be here so that it looks nicer. something

  How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

  They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

  Sazināties ar mums 

  Sazinieties ar savu vietējo pārstāvi!

  Sazināties ar mums