lv

Pecor Optima 

Plastmasas caurules caurtekām 

Pecor Optima var uzstādīt uz vājas nestspējas gruntīm.

Pecor Optima ir unikālas, spirālveidīgi gofrētas dubultsienu caurules, ko izmanto ceļu caurtekām un āra kanalizācijas cauruļvadu sistēmām. Tās ir izgatavotas no augsta blīvuma polietilēna ar diametru līdz 1,4 metriem. Tās ir īpaši vieglas, ekonomiski transportējamas un viegli uzstādāmas. Tās ir pazīstamas ar savu optimālo konstrukciju, rentabilitāti un iespēju piegādāt tās uz attālām vietām.

Sazināties ar mums
Elmārs Vaskis

Projektu vadītājs. Caurules, ceļu būves materiāli.
+371 29 466 423
elmars.vaskis@viacon.lv

Dzintars Ruša

Projektu vadītājs. Ģeosintētiskie materiāli u.c.
+371 28 456 773
dzintars.rusa@viacon.lv

Download Catalogue

Funkcijas un priekšrocības 

Rentablas un mobilas

Caurules ir tik vieglas, ka tās var turēt viens cilvēks. Tādējādi tās ir viegli transportējamas un ātri samontējamas bez smagās tehnikas. Plastmasas caurules ir daudz lētākas nekā betona caurules. Tās var piegādāt uz grūti pieejamām attālām vietām, kur betons transportēšanai būtu pārāk smags, piemēram, kalnos. 

Vienkārša montāža

Caurules ir viegli uzstādāmas, ievietojot izrakumos un savienojot ar savienojumiem. Tās ļoti labi iztur augsnes apakškārtas nevienmērīgu nosēšanos. Tās var veiksmīgi izmantot vājas slodzes nestspējas gruntīs un kalnrūpniecības iegruvumu zonās. 

Optimāls dizains

Unikālā sieniņu spirālveida struktūra ļauj panākt optimālu sprieguma sadalījumu visā caurules garumā, kā arī nodrošināt atbilstošu gredzena stingrību katrā sekcijā. Tādējādi caurules ir piemērotas jebkurai ceļa vai dzelzceļa slodzei. Arī iekšējās sienas gludā virsma nodrošina lieliskus hidrauliskos parametrus. 

Izturīgas agresīvā vidē

Caurules var viegli uzstādīt vidē, kas veicina koroziju, jo tās ir izgatavotas no HDPE un ir izturīgas pret koroziju. Uzstādīšana nav atkarīga no sezonas un ir iespējama temperatūrā no -30 °C līdz +75 °C. Cauruļu kalpošanas laiks ir vairāk nekā 100 gadi. 

Viegli remontējamas

Atšķirībā no betona caurulēm, plastmasas caurulēs jebkurus bojājumus var ātri novērst. Varat izveidot līkumus vai pie vecās caurules piemetināt papildu daļu, pat ja sākotnējā konstrukcija ir 100 gadus veca.  

Videi draudzīgs

Pecor Optima caurules ir videi draudzīgs risinājums, jo tās ir ilgmūžīgas, nesatur toksīnus un tām nav nepieciešama apkope. 

Pielietojumi
 • Ceļu un dzelzceļa caurtekas  

 • Ekoloģiskās pārejas (dzīvniekiem)  

 • Mežsaimniecības caurtekas  

 • Ventilācijas sistēma  

 • Esošo veco caurteku pārbūve  

 • Agroventilācija 

 • Kanalizācijas akas 

Īpašības
 • Diametri: no 0,3 līdz 1,4 m 

 • Materiāls: augsta blīvuma polietilēns (HDPE) 

 • Darba temperatūras diapazons: no -30 °C līdz +75 °C 

 • Gredzena stingrība: līdz SN 8 

Request a quote or brochure

  Vai esat iecerējis kādu projektu? 

  Sazināties ar mums

  FAQ’s

  This is text that will be here so that it looks nicer. something

  How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

  They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

  Sazināties ar mums 

  Sazinieties ar savu vietējo pārstāvi!

  Sazināties ar mums