lv

Ģeomembrānas 

Ģeosintētiskā barjera šķidrumiem un gāzēm 

Ar ģeomembrānām var hermetizēt visu, sākot no zivju dīķiem līdz atkritumu izgāztuvēm

Ģeomembrānas ir sintētiski oderējumi, ko izmanto bieži vien bīstamu šķidrumu vai gāzu aizturēšanai. Tās ir izgatavotas no plāniem, elastīgiem materiāliem, piemēram, PP, PE, PVC un EPDM, un tām ir ārkārtīgi zema caurlaidība. Tās ir vēl ūdensnecaurlaidīgākas un izturīgākas nekā GCL. Visizplatītākais pielietojums ir poligonu un atkritumu izgāztuvju izolēšana.

Sazināties ar mums
Dzintars Ruša

Projektu vadītājs. Ģeosintētiskie materiāli u.c.
+371 28 456 773
dzintars.rusa@viacon.lv

Funkcijas un priekšrocības 

Īpaši zema caurlaidība

Ģeomembrānas ir efektīvs risinājums šķidrumu, tvaiku un gāzu aizturēšanai. Tās ir 100 % ūdensnecaurlaidīgas, salīdzinot ar GCL, bet kombinācijā ar GCL tās veido praktiski necaurlaidīgu risinājumu. 

Izturība

Ģeomembrānas atkarībā no pielietojuma var būt izgatavotas no dažādiem polimēriem. Tās ir izturīgas pret UV starojumu, ķīmisko un bioloģisko koroziju, skābēm un sārmiem. Tiek lēsts, ka to paredzamais kalpošanas laiks labvēlīgos apstākļos ir līdz pat 400 gadiem.  

Pielāgojams izmērs

Tās tiek ražotas līdz 15 metrus platos ruļļos. Ja nepieciešamas lielākas loksnes, tās tiek savienotas, izmantojot termisko līmēšanu vai šuvju metināšanu, lai nodrošinātu spēcīgu savienojumu. No dīķa līdz atkritumu poligonam – ģeomembrānas var būt tik mazas vai tik lielas, cik nepieciešams. 

Kvalitātes kontrole

Mūsu specializētā komanda veic montāžu, izvelkot un metinot materiālu uz vietas. Metinājuma hermētiskums tiek pārbaudīts, izmantojot gaisa spiedienu un citus kvalitātes kontroles testus, ko veic mūsu speciālisti. Gatavā hidroizolācijas slāņa izturību garantē visaptveroša kvalitātes nodrošināšanas sistēma, kas ir īpaši pielāgota katram objektam. 

Videi draudzīgs

Ģeomembrānas neizdala apkārtējai videi bīstamas vielas, un tās var izmantot atkārtoti. Tās nesatur toksīnus un ir videi draudzīgas. 

Pielietojumi
 • Poligonu un atkritumu laukumu būvniecība

 • Atkritumu izgāztuvju izolēšana 

 • Kanālu, dambju un mākslīgo ūdenskrātuvju būvniecība 

 • Dzelzsbetona un tērauda tvertņu izolēšana 

 • Bīstamo vielu apstrādes laukumu un degvielas uzpildes staciju izolēšana 

 • Transportlīdzekļu metāllūžņu pārstrādes uzņēmumu laukumu izolēšana 

 • Grāvji ceļu projektiem  

 • Dīķi

Request a quote or brochure

  Vai esat iecerējis kādu projektu? 

  Sazināties ar mums

  FAQ’s

  This is text that will be here so that it looks nicer. something

  How are UltraCor® structures different from other ViaCon bridge solutions?

  They are stronger and wider than SuperCor®, Hamco MP200plus®. As opposed to CON/SPAN, they are made of steel and not concrete so they are more ecological and 30-40% more cost-efficient. And unlike Acrow® 700XS®, they are applicable for buried solutions but take a bit longer to install.

  Sazināties ar mums

  Sazinieties ar savu vietējo pārstāvi!

  Sazināties ar mums