Ģeorežģi ir specializēta ģeosintētika, ko plaši izmanto inženiertehniskajos projektos, lai stabilizētu un armētu grunti, it īpaši stāvās uzbērumu nogāzes. Tie ir izgatavoti no dažādiem polimēriem un var būt metināti no sloksnēm, ekstrudēti, austi vai adīti no diegiem. Ģeorežģus raksturo stiepes izturība no 20 līdz 400 kN/m. Tie garantē ievērojamu grunts slodzes nestspējas palielinājumu. Tos var projektēt līdz pat 120 gadu kalpošanas laikam, un tie ir izturīgi pret ķīmisko un bioloģisko noārdīšanos.
Ģeorežģus var izmantot arī kā daļu no ģeokompozītiem kombinācijā ar neaustu ģeotekstilu: ģeorežģi nostiprina augsni, bet ģeotekstils to atdala un filtrē. Šāda risinājuma izvēle ļauj ietaupīt uzstādīšanas izmaksas un ir efektīvāka vājas nestspējas augsnēs.
Ģeorežģus var izbūvēt stāvās nogāzēs un atbalsta sienās, un to izmaksas ir ievērojami zemākas nekā tradicionālās betona gravitācijas sienas. Ģeorežģi arī samazina vajadzību pēc lieliem pildvielu daudzumiem būvniecībā, kas padara tos par ekonomisku risinājumu.
Uzstādīšana sastāv no ģeorežģu ruļļu ieklāšanas uz sagatavotās pamatnes, un tai nav nepieciešama smagā tehnika. To var veikt dažādos laikapstākļos.
Mēs piedāvājam ģeorežģus ar augstu stingrību, kas ir svarīgi augsnes stabilizācijai, lai radītu nepieciešamo sānu ierobežojumu. Pateicoties spējai vienmērīgi sadalīt slodzi, ģeorežģi ievērojami samazina riteņu radītās bedres pat ļoti nelabvēlīgos grunts apstākļos.
Mēs izmantojam ģeorežģus, kas ir ļoti izturīgi pret ieklāšanas bojājumiem, tas ir ļoti svarīgi, lai izturētu augsnes blīvēšanas spēku. To paredzamais kalpošanas laiks ir vairāk nekā 100 gadi.
Ģeorežģu materiāli apkārtējā vidē neizdala nekādas bīstamas vielas. Ģeorežģi ļauj līdz minimumam samazināt pildvielas un cementa daudzumu ceļa seguma virskārtā. Tā rezultātā ražošanas ietekme un CO2 emisijas nospiedums ir mazāki nekā ar tradicionālajām metodēm, kā arī sākotnējās transporta emisijas un nepieciešamība nākotnē remontēt un uzturēt virsmas ir mazāki.
Sazinieties ar savu vietējo pārstāvi!